Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2022. Augusztus 25. 10:01, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Zebrán gázolt halálra egy nőt, lezárták a nyomozást

Zebrán gázolt halálra egy nőt, lezárták a nyomozást

Halálra gázolt egy gyalogost a férfi Debrecenben a Böszörményi úton. A rendőrség most zárta le az ügyében a nyomozást.

Halálos közúti baleset gondatlan okozása miatt folytatott eljárást a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság egy polgári férfivel szemben. A nyomozás adatai szerint a gyanúsított egy kocsival közlekedett Debrecenben a Böszörményi úton 2021.szeptember 6-án 5 óra 30 perc körül, amikor a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen elütött egy gyalogost. A nő az ütközés következtében elesett és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette – közölte a rendőrség.

A nyomozók a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból

A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -

2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld

Érkezik a postaládákba a nemzeti petíció

Budapest után most már vidéken is postázzák a nemzeti petíciót - jelentette be a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára a kormány Facebook-oldalára hétfőn feltöltött videójában.