Városlista
2026. május 6, szerda - Ivett

Hírek

2021. December 28. 16:00, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Veszekedtek az autóban, súlyos baleset lett a vége

Veszekedtek az autóban, súlyos baleset lett a vége

Kocsiban, menet közben veszett össze egy pár Békés megyében. Súlyos baleset lett a vita következménye. A rendőrség most fejezte be az ügy vizsgálatát.

Veszekedés vezetett súlyos balesethez augusztus 5-én Békés megyében. Egy férfi és egy nő autóval Újkígyós külterületén a Csanádapácai út felé tartottak, amikor vitatkozni kezdtek – közölte a rendőrség.

Kifejtve, hogy a férfi vezetett, a jobb első ülésen ülő nő pedig kipakolta a kesztyűtartót, kiabált, hadonászott és eközben belekapott a kormányba. Emiatt letértek az útról, és az autó felborult.

A pár mindkét tagja megsérült, a nő súlyosan, a férfi könnyebben.

A Békéscsabai Rendőrkapitányság a nő ellen a közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított. Az ügy vizsgálata befejeződött, a rendőrség az eljárás iratait hétfőn továbbította az ügyészségre.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f

A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -

2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába

- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.

2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld

Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben

A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben