Hírek
2011. November 23. 07:46, szerda |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Téligumi kérdés: hova tegyük a kevésbé kopottat?
A téli szezon érkezésével mindenki előveszi a téligumi-szettet és felszereli a nyáriak helyére. Csak éppen sokan nem tudják, hova kellene.
A gumikra a gondosabbak általában felírják, hogy a járművön hol volt, így láthatjuk a gumikon a JE, BH, JH, BE betűpárokat, ami nem más, mint a jobb első, bal hátsó, stb. Ahogy az a gumira rá van írva, szépen fel is kerülnek a jelölésnek megfelelő helyükre, és mindenki elégedett. A legtöbb esetben fel sem merül, hogy esetleg ez így nem feltétlenül jó!
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 06. 07:00, csütörtök | Belföld
Jövő héten kedden lehet a köztársasági elnök választás
A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy a parlament jövő kedden válassza meg az új köztársasági elnököt.
2026. Augusztus 06. 05:00, csütörtök | Belföld
Országosan elérte, Budapesten meg is haladta a 40 Celsius-fokot a legmagasabb hőmérséklet
Országosan 40, Budapesten 43 Celsius-fok volt a legmagasabb hőmérséklet szerda délután, csapadék esélye kizárt - közölte a kormány a szerdai 16 órai, a hőségriasztásról a kormany.hu oldalon közzétett gyorsjelentésében.
2026. Augusztus 06. 04:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
A mostani energiaválság tanulságaira is válaszolva átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány szerdai ülésén - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán szerda este.
2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld
Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél
Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.
