Hírek
2018. Március 10. 19:04, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Teherautó gázolt halálra egy nőt a fővárosban
Teherautó gázolt halálra egy nőt a főváros XIII. kerületében szombat délután - közölte a rendőrség honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint a Lehel út és Dózsa György út kereszteződésében - eddig tisztázatlan körülmények között - egy teherautó két nőt is elütött. Az egyik nő olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit. Az érintett útszakaszon torlódásra kell készülni - hívta fel a figyelmet a BRFK.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 08:31, vasárnap | Belföld
Vb-2026 - A németek a ráadásban győzték le Elefántcsontpartot
2026. Június 21. 08:30, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: szeptember elején állhat fel a vagyonvisszaszerzési hivatal
Mégsem terjeszti be a kormány a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -Védelmi Hivatalról szóló javaslatot a jövő héten, először társadalmi egyeztetésre bocsátják - mondta a miniszterelnök az RTL Híradónak szombaton.
2026. Június 20. 15:00, szombat | Belföld
A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője
2026. Június 20. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Balázs lemondott az MCC Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról
Orbán Balázs lemondott a Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról - ezt a politikus jelentette be pénteken Facebook-oldalán.
