Városlista
2026. május 7, csütörtök - Gizella

Hírek

2019. Július 13. 05:02, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Szexuális erőszak miatt tartóztattak le egy többszörösen büntetett férfit

Szexuális erőszak miatt tartóztattak le egy többszörösen büntetett férfit

Szexuális erőszak és más bűncselekmény miatt tartóztattak le egy dabasi férfit – közölte a Budapest Környéki Törvényszék sajtóosztálya pénteken az MTI-vel.

Azt írták: a férfi volt élettársa lakásában élt, aki annak ellenére, hogy új élettársi kapcsolatot létesített, a gyanúsítottól való félelmében, annak kérésére megengedte, hogy nála éljen.

A gyanúsított július 8-án ittas állapotban tért haza, számon kérte a sértetten a vacsoráját, majd több alkalommal arcon ütötte, hajánál fogva a földre lökte és szexuális cselekmény végzésére kényszerítette. Ököllel, fazékkal ütötte a sértett fejét, megvágta az arcát, hátba rúgta őt. A bántalmazás után a gyanúsított elszaladt, a rendőrséget pedig a sértett értesítette.

A férfi többszörösen büntetett előéletű, vele szemben korábban a Kecskeméti Rendőrkapitányság más ügyekben – többek között szexuális erőszak bűntette miatt is – körözést adott ki.

A bíróság elrendelte a gyanúsított letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f

A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -

2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába

- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.

2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld

Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben

A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben