Hírek
2012. December 28. 13:34, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Rendőrségi hírek Zala megyéből
Ittas járművezetővel szemben intézkedtek
A rendőrök igazoltatták Nagykanizsán 2012. december 26-án azt a 31 éves férfit, akinek leheletén az ellenőrzés során alkohol szagot éreztek, megfújatták vele az alkoholszondát, ami pozitív értéket mutatott. Az ittas férfit elfogták, előállították a Nagykanizsai Rendőrkapitányságra, ahol ittas járművezetés miatt indult ellene eljárás.
Hat személyt állítottak elő falopás miatt
A mezőőr érte tetten 2012. december 26-án a déli órákban azt a hat férfit, akik Türjén egy erdős területről 2,5 köbméter akácfát próbáltak meg ellopni. A helyszínre érkező rendőrök a mezőőr segítségével megállapították, hogy a fát már előző nap kivágták, és éppen el akarták vinni. A hat férfit a járőrök előállították a Zalaszentgróti Rendőrőrsre, ahol ellenük szabálysértési eljárás indult.
Zala Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
