Hírek
2018. Március 21. 15:02, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőrautóval vitték orvoshoz az elütött kutyát
Egy elütött kutyán segítettek a kunszentmártoni rendőrök kedden hajnalban.
Állampolgári jelzésre érkeztek a járőrök kedden hajnalban Tiszaföldvár külterületére, ahol – feltehetően – egy elütött kutya feküdt a 442-es számú főközlekedési úton. A kistestű eb lába és orra vérzett, láthatóan nem tudott mozogni. A rendőrök egy pokrócba tekerték és a szolgálati kocsiba tették a sérült állatot, majd Cserkeszőlőre szállították, ahol az állatorvos megvizsgálta és elsődlegesen ellátta.
A pórul járt kutyus az estét a Kunszentmártoni Rendőrkapitányság kenneljében töltötte, ahol megetették és vizet adtak neki. A rendőrök felvették a kapcsolatot a helyi állatvédőkkel és az önkormányzat munkatársaival. A továbbiakban ők intézkednek az állat további ellátásáról és elhelyezéséről.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 08:31, vasárnap | Belföld
Vb-2026 - A németek a ráadásban győzték le Elefántcsontpartot
2026. Június 21. 08:30, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: szeptember elején állhat fel a vagyonvisszaszerzési hivatal
Mégsem terjeszti be a kormány a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -Védelmi Hivatalról szóló javaslatot a jövő héten, először társadalmi egyeztetésre bocsátják - mondta a miniszterelnök az RTL Híradónak szombaton.
2026. Június 20. 15:00, szombat | Belföld
A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője
2026. Június 20. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Balázs lemondott az MCC Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról
Orbán Balázs lemondott a Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról - ezt a politikus jelentette be pénteken Facebook-oldalán.
