Hírek
2022. Október 23. 15:36, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Meghibásodott biztosítóberendezés okoz vonatkéséseket
Meghibásodott a biztosítóberendezés vasárnap a kelenföldi vasútállomáson, emiatt több vonalon késnek a vonatok - közölte a Mávinform.
A Facebook-oldalukon azt írták, a vonatok egy ideig várakozásra kényszerültek, de 13 órakor a budapesti Kelenföld állomáson korlátozásokkal újraindult a vasúti forgalom. A hegyeshalmi, a székesfehérvári és a pusztaszabolcsi vonalon azonban továbbra is késésekre, vonatkimaradásokra kell számítani.
A Mávinform tájékoztatása szerint a Budapesti Közlekedési Központ elfogadja a vasúti jegyeket és bérleteket a 139-es buszon Kelenföld vasútállomás és a Déli pályaudvar között, valamint a 4-es metró teljes vonalán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
Elkészült, a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának és nyilvános online egészségügyi kommunikációjának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
2026. Június 21. 10:28, vasárnap | Belföld
Múzeumok éjszakája - Magyar Péter: a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat
Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vezetésével a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat - mondta Magyar Péter miniszterelnök a Közlekedési Múzeum új időszaki kiállításának megnyitóján szombaton.
2026. Június 21. 08:31, vasárnap | Belföld
Vb-2026 - A németek a ráadásban győzték le Elefántcsontpartot
2026. Június 21. 08:30, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: szeptember elején állhat fel a vagyonvisszaszerzési hivatal
Mégsem terjeszti be a kormány a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -Védelmi Hivatalról szóló javaslatot a jövő héten, először társadalmi egyeztetésre bocsátják - mondta a miniszterelnök az RTL Híradónak szombaton.
