Városlista
2026. május 7, csütörtök - Gizella

Hírek

2020. Február 27. 06:25, csütörtök | Belföld
Forrás: infováros

Lecsapott egy drogdíler családra a rendőrség - VIDEÓ

Lecsapott egy drogdíler családra a rendőrség - VIDEÓ

Többeknek adott el a gyanú szerint új pszichoaktív szereket és marihuánát a két férfi és a nő Békés megyében, ezért a rendőrség őrizetbe vette őket kedden Lőkösházán.

Kábítószerrel és új pszichoaktív anyaggal kereskedő családot fogtak el a rendőrök kedden Lőkösházán. Egy férfi, a fia és a fiatalabbik férfi felesége a gyanú szerint az elmúlt években többeknek adott el új pszichoaktív anyagot és marihuánát – közölte a rendőrség oldalán.

Kifejtve, hogy éppen a rendőri intézkedés előtt távozott tőlük egy medgyesegyházi nő, akinél a nyomozók növényi törmeléket, valószínűleg marihuánát találtak.

A család házában, a hűtőszekrényben, egy kis műanyag dobozban fehér por, egy edényben pedig kábítószer gyanúját keltő növényi törmelék volt. Ezeket a nőnél talált anyaggal együtt a rendőrség lefoglalta és szakértő vizsgáltja meg.

A két lőkösházi férfit és a nőt a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Felderítő Osztálya kedden kábítószer-kereskedelem megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f

A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -

2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába

- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.

2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld

Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben

A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben