Hírek
2016. Szeptember 08. 13:12, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kútba esett és meghalt egy férfi Pocsajban
Kútba esett és meghalt egy férfi a Hajdú-Bihar megyei Pocsajban csütörtök délelőtt - közölte a katasztrófavédelem sajtóügyeletese az MTI-vel.
Rácz Máté elmondta, a holttestet a kétavértesi önkormányzati tűzoltók létra és mentőkötél segítségével emelték ki.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja a rendkívüli haláleset körülményeit - mondta el Dobó Dénes, a megyei rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt
2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása
A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.
2026. Március 20. 06:50, péntek | Belföld
Gulyás Gergely megfontolná, hogy Magyarország katonai segítséget nyújtson, ha Trump kéri
Magyarország megfontolná, hogy eleget tegyen egy Trumptól érkező katonai segítségkérésnek – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter egy sajtónyilatkozatban.
2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld
Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre
Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.
