Hírek
2013. Január 21. 22:51, hétfő |
Helyi
Forrás: heviz.hu
KÖZLEMÉNY
A havazás miatt január 24-ig bezárt a sármelléki repülőtér
- tájékoztatta a Hévíz-Balaton Airport ügyvezetője pénteken az MTI-t. Benkő Attila elmondta: ezekben a napokban nem várnak repülőgépeket, nincs előre jelzett forgalom. A bezárást az indokolta, hogy nyitva tartás esetén folyamatosan gondoskodni kellene a 2500 méteres kifutópálya és a kiszolgálóutak hómentesítéséről, így azonban takarékoskodni tudnak. Hozzátette, hogy a bezárás január 24-én éjfélig tart, és ha újabb döntést nem hoznak a meghosszabbításáról, akkor 25-én nyitják meg újra a repülőteret.
Ij
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Érkezik a postaládákba a nemzeti petíció
Budapest után most már vidéken is postázzák a nemzeti petíciót - jelentette be a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára a kormány Facebook-oldalára hétfőn feltöltött videójában.
