Hírek
2018. Február 15. 18:59, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kiraboltak egy ékszerboltot a fővárosban
Kiraboltak egy ékszerboltot a főváros XI. kerületében, a Bocskai úton csütörtökön, a rendőrség fegyveres rablás miatt indított nyomozást - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) az MTI megkeresésére.
Mint írták, a BRFK kevéssel dél előtt kapott bejelentést arról, hogy egy Bocskai úti ékszerüzletben rablás történt. A rendőrök a helyszínen megtették a szükséges intézkedéseket és nyomozást rendeltek el fegyveresen elkövetett rablás miatt ismeretlen tettes ellen - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 14:00, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás jelezte, hogy jogi eszközök alkalmazásával is ellenáll az eltávolítását célzó erőfeszítéseknek
2026. Június 21. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
Elkészült, a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának és nyilvános online egészségügyi kommunikációjának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
2026. Június 21. 10:28, vasárnap | Belföld
Múzeumok éjszakája - Magyar Péter: a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat
Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vezetésével a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat - mondta Magyar Péter miniszterelnök a Közlekedési Múzeum új időszaki kiállításának megnyitóján szombaton.
