Hírek
2017. Május 18. 18:48, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó:kihivasnapja.hu
Kihívás Napja - Meghosszabbították a nevezési határidőt
A Magyar Szabadidősport Szövetség (MSZSZ) meghosszabbította a nevezési határidőt az idei Kihívás Napjára, amelyet május 31-én tartanak Magyarországon.
Az MSZSZ csütörtöki közleménye szerint azon települések, iskolák és tűzoltóságok, amelyek még nem regisztráltak, de szeretnének részt venni az ország legnagyobb szabadidősport-eseményén, hétfőig adhatják le nevezésüket a kihivasnapja.hu oldalon.
A munkahelyek és szerkesztőségek esetében már lezárult a nevezés, ezeknek a területeknek Kihívás (hó)Napját írt ki az MSZSZ.
A 26 éves múltra visszatekintő Kihívás Napjának a célja változatlanul az, hogy minél többen végezzenek legalább napi negyedórányi aktív testmozgást. Tavaly több mint 70 millió aktív mozgással töltött percet regisztráltak az eseményen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
Elkészült, a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának és nyilvános online egészségügyi kommunikációjának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
2026. Június 21. 10:28, vasárnap | Belföld
Múzeumok éjszakája - Magyar Péter: a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat
Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vezetésével a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat - mondta Magyar Péter miniszterelnök a Közlekedési Múzeum új időszaki kiállításának megnyitóján szombaton.
2026. Június 21. 08:31, vasárnap | Belföld
Vb-2026 - A németek a ráadásban győzték le Elefántcsontpartot
2026. Június 21. 08:30, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: szeptember elején állhat fel a vagyonvisszaszerzési hivatal
Mégsem terjeszti be a kormány a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -Védelmi Hivatalról szóló javaslatot a jövő héten, először társadalmi egyeztetésre bocsátják - mondta a miniszterelnök az RTL Híradónak szombaton.
