Hírek
2016. December 15. 05:12, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kerékpárost gázolt halálra egy kisteherautó Zalában
Életét vesztette egy kerékpáros férfi, akit kisteherautó gázolt el szerda este Söjtör és Bak között - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Egyelőre tisztázatlan, hogy milyen körülmények között történt a baleset.
A helyszínelés idejére az érintett útszakaszt lezárták, kerülni Tófej és Baktüttős irányába lehet.
Az MTI a helyszínről úgy tudja, hogy az elgázolt férfit a mentők sokáig próbálták újraéleszteni, de már nem tudták megmenteni az életét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 10:28, vasárnap | Belföld
Múzeumok éjszakája - Magyar Péter: a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat
Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vezetésével a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat - mondta Magyar Péter miniszterelnök a Közlekedési Múzeum új időszaki kiállításának megnyitóján szombaton.
2026. Június 21. 08:31, vasárnap | Belföld
Vb-2026 - A németek a ráadásban győzték le Elefántcsontpartot
2026. Június 21. 08:30, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: szeptember elején állhat fel a vagyonvisszaszerzési hivatal
Mégsem terjeszti be a kormány a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -Védelmi Hivatalról szóló javaslatot a jövő héten, először társadalmi egyeztetésre bocsátják - mondta a miniszterelnök az RTL Híradónak szombaton.
