Városlista
2026. május 7, csütörtök - Gizella

Hírek

2016. Február 02. 07:50, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Halálos késelés Budapesten, emberölés Szegeden

Halálos késelés Budapesten, emberölés Szegeden

Megöltek egy férfit Szegeden, egy másikat Budapesten előzetes szóváltást követően egy késsel szúrt meg ismerőse.

Megöltek egy férfit Szegeden, a Londoni körút egyik kocsmájában keddre virradóra, három óra előtt - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Szabó Szilvia elmondta, az emberölés három óra előtt történt a Londoni körút egyik vendéglátóhelyén.

A helyszínre érkező rendőrök a feltételezett elkövetőt azonosították, és két órán belül Szegeden elfogták - tudatta a szóvivő.

A 24 éves férfi ellen emberölés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indul büntetőeljárás.

Halálos késelés történt Budapesten

Egy férfi előzetes szóváltást követően egy késsel megszúrta ismerősét Budapest XIII. kerületében a Szent László utca egyik lakásában, az áldozat a helyszínen életét vesztette - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság keddre virradóan a police.hu honlapon.
A kiérkező rendőrök a helyszínen elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit, a szakemberek megkezdték a helyszíni és halottszemlét.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f

A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -

2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába

- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.

2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld

Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben

A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben