Városlista
2026. március 20, péntek - Klaudia, Alexandra

Hírek

2018. Április 19. 07:23, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-ast

Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-ast

Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-as autópályát Budapest felé - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság csütörtök hajnalban az MTI-vel.

Tájékoztatásuk szerint egy nyerges vontató és egy személyautó ütközött össze az autópálya Budapest felé vezető oldalán, a Hajdú-Bihar megyei Polgár közelében. Egy ember meghalt, a balesetnek egy sérültje is van.

A műszaki mentést a tiszaújvárosi hivatásos tűzoltók végzik. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták a forgalom elől a főváros felé vezető oldalon.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld

NAV: félmillióan hagyják bent a kedvezményt

2026. Március 20. 15:00, péntek | Belföld

Választás 2026 - Nézőpont: enyhén erősödik a Fidesz, nő a tábor aktivitása

A március 15-ei rendezvények után készült kutatás szerint a Fidesz-tábor aktivitása emelkedett, ezért a kormánypárt előnye enyhén növekedett a Tisza Párttal szemben - közölte a Nézőpont Intézet a Facebook-oldalán csütörtökön.

2026. Március 20. 06:50, péntek | Belföld

Gulyás Gergely megfontolná, hogy Magyarország katonai segítséget nyújtson, ha Trump kéri

Magyarország megfontolná, hogy eleget tegyen egy Trumptól érkező katonai segítségkérésnek – mondta Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter egy sajtónyilatkozatban.

2026. Március 19. 15:00, csütörtök | Belföld

Visit Hungary: elindult a jelentkezés a 33. Virágos Magyarország versenyre

Elindult a 2026-os Virágos Magyarország verseny jelentkezési időszaka.