Városlista
2026. május 6, szerda - Ivett

Hírek

2022. Október 19. 14:06, szerda | Belföld
Forrás: Katazstrófavédelem

Földrengés volt Zala megyében!

Földrengés volt Zala megyében!

Rengett a föld Zala megyében, Zalakaros közelében, tizenhárom kilométeres mélységben, ma 9 óra 22 perckor - írta közleményében az ELKH CSFK GGI Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatórium.

A földmozgás a Richter-féle skálán 2,3-as erősségű volt. A földrengést Magyarország területén a lakosság nem érezte, az obszervatóriumba bejelentés egyelőre nem érkezett, ahogy károkról sem kapott bejelentést a katasztrófavédelem.

Címkék: földrengés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f

A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -

2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába

- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.

2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld

Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben

A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben