Hírek
2013. Augusztus 09. 08:39, péntek |
Helyi
Forrás: police.hu
Elfogták a rablókat
Ismerősüktől vették el a pénzét Keszthelyen.
Elfogták a keszthelyi rendőrök azt a két fiatalt, akik 2013. augusztus 8-án 0 óra 15 perckor egy ismerősüktől pénzt követeltek Keszthelyen, a strandon. A gyanú szerint a 15 és 16 éves fiúk felszólították egy baráti társasággal szórakozó ismerősüket, hogy adjon nekik pénzt. A fiú nem adott nekik semmit, amire a fiatalabb fiú, hogy nyomatékosítsa követelésüket, többször megütötte barátját és elvette tőle pénzét.
A Keszthelyi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya rablás bűntett és könnyű testi sértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást a 15 éves vindornyaszőlősi és a 16 éves rezi lakosokkal szemben. A gyanúsítottakat a rendőrök őrizetbe vették.
ij
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:38, péntek | Bulvár
37 milliárdos faluépítésbe kezd a magyar kormány Azerbajdzsánban
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 05. 07:36, péntek | Életmód
A mecseki Zengőn álló építmény lett az Év kilátója 2025-ben
A magyar turisták szavazatai alapján dőlt el, hogy a Mecsek-hegység legmagasabb hegyén álló, az arról elnevezett építmény lett az Év kilátója pályázat győztese
2025. December 05. 07:35, péntek | Külföld
Donald Trump nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin moszkvai találkozóját
Donald Trump amerikai elnök nagyon jónak minősítette megbízottjai és Vlagyimir Putyin orosz elnök kedden Moszkvában tartott találkozóját.
