Hírek
2013. Január 21. 20:24, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Egy 15 éves lányt keres a Nagykanizsai Rendőrkapitányság
Horváth Tímea tavaly március óta folyamatosan szökésben van, ezért a Zala Megyei Gyermekvédelmi Szolgálat a Nagykanizsai Gyermekotthonban helyezte el. Azonban már a bekerülése éjszakáján a nevelőotthonból is megszökött.
A felkutatására tett intézkedések ezidáig nem vezettek eredményre.
A 15 éves lány kb. 165 cm magas, átlagos testalkatú, arca hosszúkás, haja barna, hosszú, hátrafelé fésüli, szeme barna. Horváth Tímea a koránál idősebbnek néz ki, iratait nem hordja magánál, érvényes okmánnyal nem rendelkezik. A lány nagy valószínűséggel Csurgó vagy Nagyatád környékén tartózkodik, elképzelhető, hogy más néven mutatkozik be.
A Nagykanizsai Rendőrkapitányság kéri, hogy aki az eltűnt fiatal lányról bármilyen információval rendelkezik, hollétéről tud, látta valahol, az hívja a rendőrséget a 112-es vagy a 107-es segélyhívószámon, de személyesen is tehet bejelentést bármelyik rendőri szervnél.
Zala Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 03. 07:22, kedd | Külföld
Donald Trump: India beleegyezett, hogy leállítja az orosz kőolaj vásárlását
Donald Trump amerikai elnök szerint India miniszterelnöke hétfői telefonbeszélgetésük során beleegyezett az orosz kőolaj vásárlásának leállításába, és helyette több energiahordozót szerez be az Egyesült Államokból.
