Hírek
2016. November 09. 07:32, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Bomba miatt korlátozzák a vonatforgalmat a fővárosban
A Dunában talált második világháborús bomba kiemelése és hatástalanítása miatt a vasúti közlekedést is érintő ideiglenes forgalomkorlátozás lesz a ferencvárosi és a kelenföldi vasútállomás között
- közölte a Mávinform szerda reggel az MTI-vel. A közlemény szerint a ferencvárosi és a kelenföldi vasútállomás között 10 órától várhatóan 13 óráig szünetel a forgalom, emiatt a Budapest-Győr-Hegyeshalom, a Budapest-Székesfehérvár és a Budapest-Pécs vasútvonalon a személyszállító vonatok rövidített útvonalon, csak Kelenföld állomásig közlekednek és onnan indulnak.
Az érintett vonatok közlekedéséről bővebb tájékoztatás a MÁV-csoport honlapján (www.mavcsoport.hu) és a MÁVDIREKT vonalain érhető el, valamint a Vonatinfó mobiltelefonos alkalmazásban olvasható - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 10:28, vasárnap | Belföld
Múzeumok éjszakája - Magyar Péter: a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat
Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter vezetésével a magyar közlekedés végre új lendületet kaphat - mondta Magyar Péter miniszterelnök a Közlekedési Múzeum új időszaki kiállításának megnyitóján szombaton.
2026. Június 21. 08:31, vasárnap | Belföld
Vb-2026 - A németek a ráadásban győzték le Elefántcsontpartot
2026. Június 21. 08:30, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: szeptember elején állhat fel a vagyonvisszaszerzési hivatal
Mégsem terjeszti be a kormány a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -Védelmi Hivatalról szóló javaslatot a jövő héten, először társadalmi egyeztetésre bocsátják - mondta a miniszterelnök az RTL Híradónak szombaton.
