Hírek
2017. Szeptember 04. 04:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Balesetben meghalt egy nő Tófű és Szászvár között
Három személyautó ütközött egy alsóbbrendű úton Tófű és Szászvár között vasárnap este, a balesetben egy 66 éves nő a helyszínen meghalt - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a rendőrök az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat eltereli.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján azt írta, hogy az egyik jármű kigyulladt, a lángokat a bonyhádi és a komlói hivatásos tűzoltók fojtották el. Az ebben a kocsiban utazók könnyebb sérülésekkel vészelték át a karambolt.
A másik autóba két ember beszorult, őket a tűzoltók szabadították ki. Egyikük életét már nem lehetett megmenteni, másikuk súlyosan megsérült.
A harmadik érintett jármű utasai nem sérültek meg - közölték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
