Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2021. Szeptember 15. 07:00, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Azt állította, hogy megerőszakolták, de kiderült az igazság

Azt állította, hogy megerőszakolták, de kiderült az igazság

Befejezte a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság annak az ügynek a vizsgálatát, amelyet egy nővel szemben folytatott, aki valótlan bejelentést tett a rendőrségen.

Hatóság félrevezetése vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Kazincbarcikai Rendőrkapitányság egy 26 éves sajószentpéteri nővel szemben – közölte a rendőrség.

A gyanúsított június 30-án telefonon arról tett bejelentést a rendőrségen, hogy őt egy autóba kényszerítették, és szexuális erőszak áldozata lett. A bejelentés nem volt valós, mint később kiderült egy vélt terhesség fedőtörténete lett volna az erőszak.

A Kazincbarcikai Rendőrkapitányság az ügyben szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból

A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -