Hírek
2018. Június 03. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Az ököltől nem védett a bukósisak
Eljárás indult eljárás súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy ceglédi férfi ellen a Ceglédi Rendőrkapitányságon.
A nyomozás adatai szerint a 43 éves gyanúsított május 16-án délután egy Cegléden lévő útkereszteződésben szóváltásba keveredett egy segédmotorral közlekedő fiatalkorú fiúval. A szóváltást tettlegesség követte, a férfi autójával a motoros elé állt, majd odalépve hozzá előbb a fején lévő bukósisakját ütötte meg, majd a sisak nyitott részén át ököllel beütve bántalmazta a fiút. A sértett a rendelkezésre álló orvosi vélemény szerint súlyos sérülést, orrcsonttörést szenvedett az eset során.
A ceglédi rendőrök adatgyűjtést követően azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit május 31-én gyanúsítottként hallgattak ki. A férfi beismerő vallomást tett, az eljárás jelenlegi szakaszában szabadlábon védekezik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
