Hírek
2012. Június 11. 09:57, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI Fotó: Mészáros János
Akác-chopper
Puskás István traktoros akácból épített motorkerékpárjával tiszaörsi háza előtt. A férfi két év alatt építette meg fa-chopperét, amelyet egy 126-os Polski Fiat motor gyorsít fel 25-30 kilométer/órás végsebességére. Az üzemanyagtankot hordóból, a kormányt és a kipufogót szürkemarhatülökből alakította ki, díszítésként pedig őzagancsot használt. A gumik és a motorblokk kivételével mindent Puskás István készített.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld
Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél
Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 05. 08:00, szerda | Belföld
Hőség - Csaknem 400 helyen volt szabadtéri tűz a hőségriadó kihirdetése óta
Országszerte csaknem 400 szabadtéri tűzhöz vonultak ki a tűzoltók a legutóbbi hőségriadó kihirdetése, vagyis július 30. óta
