Városlista
2026. május 7, csütörtök - Gizella

Hírek

2022. Augusztus 12. 09:03, péntek | Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu

A kórházban támadt rá válófélben lévő feleségére egy férfi, letartóztatták

A kórházban támadt rá válófélben lévő feleségére egy férfi, letartóztatták

A bíróság elrendelte a letartóztatását egy férfinak, aki a székesfehérvári kórházban rátámadt válófélben lévő feleségére - tájékoztatta a Fejér Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-t.

A 40 éves férfi augusztus 8-án dél körül felkereste feleségét a munkahelyén, a székesfehérvári kórházban, és az egyik kórteremben rátámadt. A falnak lökte, fojtogatta, majd a dulakodás közben földre kerülő nőt megpróbálta késsel mellkason szúrni, miközben azzal fenyegette, hogy megöli. A nő a kezén és a lábán sérült meg - írták.

Miután a kórteremben lévő beteg segítséget kért, a férfi elmenekült, de a kórház dolgozói feltartóztatták a rendőrök kiérkezéséig.

A Fejér Megyei Főügyészség emberölés bűntettének kísérlete miatt indítványozta a férfi letartóztatását, a Székesfehérvári Járásbíróság pedig végleges döntésével elrendelte a férfi letartóztatását egy hónapra - közölte a főügyészség.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld

Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f

A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -

2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld

Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába

- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.

2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld

Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben

A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben